Керування нерухомістю

Доручіть All Star Kiev Realty всі клопіткі справи, пов'язані з орендою квартири або будинку. Ця послуга популярна серед власників нерухомості, і серед орендарів.


Сюди входить:

  • оплата комунальних
  • організація ремонту
  • прибирання
  • хімчистка
  • доставка води
  • налаштування Інтернету
  • орендні платежі
  • інші поточні питання експлуатації

Власники нерухомості таким чином звільняють час для більш важливих справ, а нерухомість перебуває під наглядом та приносить стабільний дохід.


А якщо ви – іноземний орендар, послуга з управління вирішить питання, з якими складно впоратися в чужій країні, і життя у Києві буде по-справжньому комфортним.

Стоимость услуги «Управление недвижимостью»:


Базова підтримка

Повна підтримка

Комунальні платежіОбслуговування об'єкта (ремонт, доставка, прибирання тощо – вартість робіт не включена)

 

 

Робота з постачальниками послуг (інтернет, обслуговування будівель тощо)


 

Збір орендної плати з орендаря та переказ грошей власнику нерухомості (готівкою або переказом на закордонні банківські рахунки)*

 

 

Сплата податків як податкового агента (за потреби)

 


Ціна (на місяць)

5% від місячної орендної плати 

10% від місячної орендної плати 

* Витрати, пов'язані зі зняттям грошей, обміном валюти та банківськими переказами, оплачуються власником нерухомості окремо.

Приблизно:


- 1% за переказ грошей


- 1-3% за обмін валюти


- 50 доларів США за кожну транзакцію для грошових переказів за кордон.


Бонус! 2 тижні супроводи надаються безкоштовно, якщо ви підписуєте договір оренди квартири з All Star&Kiev&Realty. Ми допомагаємо облаштуватись на новому місці та вирішуємо питання, які зазвичай виникають на початку терміну аренды.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість