Здати квартиру чи будинок в оренду

Власникам квартир, будинків та офісів пропонуємо швидко знайти орендаря або вигідно продати вашу нерухомість з All Star Kiev Realty. 


По оренді ми працюємо з квартирами в центрі або районах, наближених до центру, з хорошим ремонтом, у нових або історичних будинках. Цілий рік нам надходять заявки від наших корпоративних клієнтів на вибір квартир в оренду як для однієї людини, так і для сімей. Особливо «гарячий» сезон настає влітку, коли відбувається основна ротація персоналу.

Ми підписуємо тільки довгострокові контракти з оренди (від 6 місяців) з надійними орендарями. Надзвичайно вигідно здавати нерухомість посольствам. Це завжди стабільні платежі, ціна оренди зафіксована у валюті на весь термін оренди, довгостроковість контракту практично не залежить від економічних факторів.


Надіслати нам інформацію про квартиру або будинок з описом, планом і фотографіями. Якщо якісних фотографій немає, ми зробимо професійну зйомку безкоштовно. Будинки та квартири можуть бути з меблями або без.Заявку на здачу квартири або будинку можна залишити тут.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість