Довгострокова оренда квартир у Києві

Агентство All Star&Nbsp;Kiev Realty пропонує різні види квартир у довгострокову оренду в Києві (оренда від 6 місяців): від компактних студій до люксових пентхаусів у центрі Києва. У нашій базі - тільки варіанти квартир з якісними інтер'єром, меблями та побутовою технікою, де вам буде комфортно жити.

 

При підборі квартири в оренду ми враховуємо:

 

· №1 - звичайно, локація. Наприклад: піша доступність до роботи; близьке прихильність до школи; близькість до парку для щоденної ранкової пробіжки або прогулянки з дітьми; жити в самому центрі, де багато кафе, ресторанів, і можна весело провести вільний час.

 

· яке планування  більше підійде для певного складу мешкаючих. Наприклад, квартира для однієї людини в стилі лаунж, або багатокімнатні апартаменти для сім'ї з дітьми та кімнатою для няні

 

· особливі переваги : підземний паркінг, сауна, басейн, відкритий балкон, тераса, спортзал, велика вбиральня.

· на яку бік світла виходять вікна. Деякі люблять усі вікна на південь, щоб було багато сонячного світла, а деяким краще вікна на північ чи захід, щоб було не так жарко.


 Натисніть тут, щоб побачити перелік Оренди квартир у Києві

Надайте нам заявку на оренду квартири, і ми підберемо варіанти цього ж дня

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість