Вартість послуг

Оренда

Квартири: 100% від ціни оренди за місяць (одноразово), щонайменше $800

Офіси: 100% від ціни оренди за місяць (одноразово), щонайменше $1000

 

Покупка/Продаж 3% від ціни продажу (одноразово) за стандартних умов

 

Вартість ріелторських послуг при купівлі/продажу нерухомості залежить від ціни та інших умов угоди. Відповідно до політики All Star&Kub;Realty стандартною угодою вважається купівля-продаж об'єкта вартістю $150,000-$750,000 за умови, що послуги другого рієлтора (покупця/продавця) оплачується іншою стороною.

 

За інших умов угоди розмір оплати брокерських послуг може змінюватись від 2% до 4%. Ми обговорюємо кожен випадок індивідуально.


Управління нерухомістю: 

Базова підтримка

Повна підтримка

Комунальні платежіОбслуговування об'єкта (ремонт, доставка, прибирання тощо – вартість робіт не включена)Робота з постачальниками послуг (інтернет, обслуговування будівель тощо)Збір орендної плати з орендаря та переказ грошей власнику нерухомості (готівкою або переказом на закордонні банківські рахунки)*

 

 

Сплата податків як податкового агента (за потреби)

 

 

Ціна (на місяць)

5% від місячної орендної плати (мінімум 75 доларів, максимум 300 доларів)

10% від місячної орендної плати (мінімум 100 доларів, максимум 400 доларів)

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість