Продаж квартир у Києві

All Star Kiev Realty пропонує купити привабливі варіанти квартир у центрі Києва. Ми добре орієнтуємось на ринку нерухомості Києва та оперативно відслідковуємо появу нових варіантів, які не тільки ідеальні для проживання, але мають інвестиційну привабливість. Це ліквідні квартири, які можна здати в оренду або вигідно продати.


 


Ми знайдемо для Вас квартиру в центрі міста в історичному будинку з високими стелями та відкритим балконом або запропонуємо вигідне вкладення в новобудові.
При виборі нерухомості для наших клієнтів ми звертаємо особливу увагу на локацію, оскільки це найважливіший критерій при покупці квартири. Також важливо вибрати вдале планування, звернути увагу на стан під'їзду та вид із вікна. Якщо купується квартира для подальшої здачі в оренду, то важливо передбачити додаткові вимоги, які є у посольств, щоб ваша квартира максимально відповідала найкращим орендарям у Києві.


 


Крім цього, ми надаємо базову консультацію щодо перевірки правовстановлюючих документів, податків, методів оплати за квартиру з-за кордону, що важливо для іноземних покупців. Для розширеної юридичної консультації ми рекомендуємо наших партнерів-юристів із великим досвідом роботи з купівлі-продажу нерухомості.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість