Корпоративне обслуговування

All Star Kyiv Realty - лідер серед агенцій у Києві, який надає послуги дипломатичної та корпоративної оренди для більшості посольств, дипломатичних організацій та регіональних офісів міжнародних корпорацій у Києві. У нас є великі знання про конкретні вимоги до резиденцій дипломатичних та представницьких організацій.


Бюджети

Ми знаємо про встановлений посольський та корпоративний бюджет та надаємо квартири найкращої якості для кожної категорії співробітників. Ви можете сміливо розраховувати, що ми проведемо переговори про ціну.

Скориставшись нашою функцією пошуку, ви зможете звузити наш широкий перелік квартир в Києві для оренди відповідно до вашого цінового діапазону. А ще краще зв'яжіться з нами і дозвольте нам зробити для вас вибірку довгострокової оренди квартири в Києві.


Місце розташування

Квартири підбираються з урахуванням конкретного розташування посольства чи офісу. Ми також враховуємо зручність околиць, а також близькість до міжнародних шкіл (для сімей з дітьми).

Особливі вимоги

Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи з посольствами та корпораціями, ми знаємо всі специфічні вимоги (наприклад, розмір, поверховість, пожежну безпеку, безпеку тощо). Завдяки цьому досвіду ми заощаджуємо ваш час, пропонуючи лише ті оголошення, які відповідають критеріям.

Меблі та обладнання

Оскільки вимоги до меблів різні для різних дипломатичних організацій, ми ведемо переговори про вивезення, заміну або купівлю меблів. Ми добре знайомі з матеріалами, з яких повинні бути виготовлені меблі, а також з вимогами до якості.

Вартість послуг: 100% від щомісячної орендної плати (одноразовий платіж за кожним договором оренди), щонайменше $800.


Заповніть заявку, щоб отримати вибір оренди, яка відповідає вашим критеріям.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість