Елітна нерухомість Києва

Найрозкішніші апартаменти для оренди та продажу у Києві дивіться на нашому спеціалізованому сайті Lora Kim Realty.


Lora Kim Realty пропонує одні з найрозкішніших квартир для оренди чи продажу у Києві. Ці типи розкішних пентхаусів призначені для тих, хто віддає перевагу висококласному міському життю і хоче заявити про себе в суспільстві і досягти успіху. Чи використовується він для проживання або для диверсифікації вашого інвестиційного портфеля, Лора Кім пишається тим, що надає послуги у сфері нерухомості світового класу, приділяючи пильну увагу всім вашим запитам; та виконуємо їх у короткі терміни. Як тільки вона матиме чітке уявлення про те, який саме тип нерухомості ви шукаєте, Лора буде використовувати свою ексклюзивну базу даних про властивості та приватні мережі, щоб представити вашій увазі відповідні списки нерухомості.


Що стосується розкішних пентхаусів преміум-класу, дозвольте засновниці All Star Kiev Realty Лоре Кім надати вам ексклюзивну послугу у сфері нерухомості.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість