Продаж будинків у Києві

Якщо Ви шукаєте вигідну інвестицію в нерухомість і маєте солідний капітал, покупка будівлі в Києві буде одним з найкращих варіантів інвестування. У місті продовжується зростання попиту на якісні офіси. Будівля з існуючими орендарями одразу приноситиме стабільний дохід. А також можна купити будинок у центрі, що потребує реконструкції, та реалізувати проект чудового офісного центру та отримати збільшену ставку прибутковості. Так, усі існуючі офісні центри у Києві продаються приблизно зі ставкою прибутковості 6-7% річних. А якщо інвестувати у реконструкцію будівлі, то можна отримати прибутковість до 12% річних.


Ми займаємося підбором орендарів та подальшим управлінням офісними центрами. У нас є мережа з надійними партнерами: юристи, будівельники, дизайнери, інженери, клінінгові компанії. Ми можемо збудувати вам офісний центр «під ключ».


Також All Star Kiev Realty працює із заявками від посольств різних країн на купівлю будівель під посольство. У цій категорії підвищені вимоги до будівель. Повинна бути оформлена земля у приватній власності та допускаються лише певні локації.


Якщо вам потрібно підібрати будівлю на покупку, заповніть форму та ми підберемо варіанти

 

Click here to see the list of Buildings for Sale in Kiev

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість