Оренда будинків у Києві та передмісті

Зняти будинок в оренду – найчастіший запит серед наших клієнтів. Найпопулярніші райони, де орендують будинки – Печерськ, Нивки, Голосіїво та Конча-Заспа. Зазвичай ми підбираємо будинки для сімей, де діти навчаються в міжнародних школах Kiev International School (KIS) або Pechersk School International (PSI).


Особлива категорія будинку – резиденція для посла. При виборі резиденції велике значення має локація будинку та престижність району. Планування має підходити для численних прийомів гостей, які влаштовуються послами, а також будинок повинен відповідати вимогам безпеки.


Ще один найпопулярніший вид запиту – це будинок під офіс. Деякі компанії обирають цей формат для свого бізнесу. Іноді ми підбираємо будинки для проектів, де співробітники живуть і працюють у будинку-офісі.


При оренді будинку особливу увагу необхідно приділити питанням експлуатації, а саме: система опалення (у більшості випадків – це газ), догляд за ділянкою, обслуговування басейну, фільтри очищення води, аварійні системи електропостачання та ін. У багатоквартирному будинку цими питаннями займається ЖЕК обслуговуюча компанія, а приватному будинку потрібен індивідуальний нагляд. На щастя, у багатьох власників будинків є керівник, який допомагає за всім стежити.


У будь-якому випадку, якщо ви винаймаєте будинок в оренду з All  з експлуатації та обслуговування будинку.


Натисніть тут, щоб побачити список оренди будинків у Києві.

 

Надайте нам заявку на оренду будинку, і ми підберемо варіанти в цей же день.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість