Оренда офісів та будівель у Києві

На тлі постійно зростаючого попиту на якісні офіси та нестачу пропозиції в Києві за офісами потрібно буквально «полювати».


Ріелтори All Star Kiev Realty знайдуть для вас офіс потрібної площі з урахуванням кількості співробітників та завдань бізнесу. Ми пропонуємо офіси у бізнес-центрах класу А та B у центрі Києва.


Зазвичай офіси пропонуються у найм без меблів. Офісний ремонт може зробити орендодавець, а може зробити і орендар на свій смак, для чого зазвичай даються ремонтні канікули. Якщо потрібно, All Star Kiev Realty надасть послугу з організації ремонту.


При підписанні договору оренди офісу важливо враховувати витрати на ремонт, експлуатаційні витрати, планування приміщень, паркування автомобілів співробітників. При необхідності ми організуємо покупку або оренду офісних меблів.


Ще одна категорія офісів – це окремі будівлі. Це великі та довгострокові орендні проекти, які ми підбираємо для посольств, великих компаній та проектів дипломатичних місій (USAID, OSCE, проекти різних міністерств та ін.).


Натисніть тут, щоб побачити список оренди офісів та будівель у Києві.

 

Надіслати нам заявку на оренду офісу, і ми підберемо варіанти цього ж дня

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість