Інвестиції у нерухомість

Орендний ринок Києва пропонує високу прибутковість до 12% річних на вкладені інвестиції. Це приваблює багатьох інвесторів купувати тут нерухомість та здавати її в оренду. Якщо ви хочете придбати, наприклад, квартиру в центрі Києва і отримувати дохід від оренди, All Star Kyiv Realty абсолютно точно знає, як вам допомогти.

 

Найбезпечніший вид інвестування – покупка квартири з існуючим орендарем. Таким чином, Ви починаєте отримувати дохід з першого дня після покупки.

  

А для отримання найвищої прибутковості ми пропонуємо комплексну послугу придбання інвестиційної квартири «під ключ». Наші ріелтори щодня зустрічаються з потенційними орендарями, тому ми, як ніхто інший, знаємо, які саме квартири мають попит в оренді і порекомендуємо вам лише найкращі варіанти. Весь процес складається з кількох етапів:

- пошук привабливої квартири

Враховується локація, планування, поверховість, наявність ліфта, висота стелі, балкони, стан парадного, ціна покупки, скільки грошей потрібно вкладе у ремонт, майбутня ціна оренди та інші деталі.

 

перевірка квартири

На цьому етапі ми перевіряємо правовстановлюючі документи та історію квартири. Особливо це важливо при покупці квартири в історичному будинку, де є ланцюжок попередніх власників.

 

- придбання квартири

Важливо організувати злагоджену роботу банку та нотаріуса для того, щоб угода пройшла гладко. Ми готуємо всі необхідні документи, допомагаємо з вибором банку, плануємо транзакцію. Особливо це важливо для іноземних покупців, які оплачують купівлю квартири грошовим переказом із-за кордону. Банківська система в Україні відрізняється суворим валютним контролем, тому потрібно все зробити правильно, щоб платіж не повернувся назад або не завис по дорозі. Найголовніше для покупця – гарантія отримання права власності на нерухомість після відправки грошей. Крім цього, важливо правильно купити квартиру, щоб потім можна було її правильно продати та відправити гроші від продажу з України. Часто саме через помилки при покупці квартири, покупці потім мають труднощі при продажі.- ремонт

Будь-який ремонт рекомендуємо починати із створення професійного дизайну. Як показує досвід, інтер'єри, створені із залученням професійного дизайнера, разюче відрізняються від саморобних, і такі квартири завжди здаються швидше і дорожче. Інвестиція в дизайнера окупається сторицею.


Ми порадимо вам, які стилі дизайну мають найбільшу популярність. При цьому врахуємо і ваші особисті уподобання, оскільки будь-яка квартира – це відображення душі її власника. Дамо рекомендації щодо використовуваних матеріалів, за їх ціною і як вони служать у процесі експлуатації. Наприклад, певний вид паркету може дивовижно виглядати в каталозі або в шоу-румі, а на практиці за ним буде дуже складно доглядати.


 


Ми працюємо з надійними будівельними компаніями та гарантуємо якість виконаних робіт, помірну вартість та витримані терміни закінчення ремонту.


пошук орендаря 

На етапі пошуку орендаря All Star Kyiv Realty немає рівних. У нашій базі даних – усі посольства Києва та більшість регіональних офісів міжнародних корпорацій. Ми працюємо з різними бюджетами від 1000 доларів на місяць за 2к квартиру в центрі, і до 50000 доларів і вище на місяць, наприклад, за оренду будівлі. Підписуються довгострокові контракти на 1-3 роки з надійними орендарями, які забезпечують стабільні орендні платежі та відповідальне ставлення до майна у квартирі.

  

управління

Послуга з управління квартирою буде особливо корисною, якщо ви живете за кордоном. Ми візьмемо на себе вирішення всіх поточних питань, пов'язаних із поселенням орендаря, оплатою комунальних платежів, купівлею меблів або інших предметів, поточним ремонтом, настроюванням Інтернету, отримання орендної плати та інших завдань, що виникають у процесі проживання.

 

Докладніше про послугу "Управління нерухомістю" ви можете дізнатися ТУТ.


Зв'яжіться з нами, якщо ви хочете обговорити придбання квартири під інвестицію або будь-який із запропонованих етапів окремо.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість