Продати квартиру

Якщо ви вирішили продати свою нерухомість, All Star Kiev Realty швидко знайде покупця та продасть її за вигідною ціною. Ми організовуємо професійну фотозйомку, робимо красиву презентацію об'єкту та налаштовуємо рекламну кампанію. Найбільш ефективно ми продаємо через ріелторську партнерську мережу, де інформація про продаж об'єкту потрапляє одразу активним покупцям, які перебувають у пошуку.


Постійні заявки серед наших активних покупців та інвесторів – це купівля квартир у центрі міста. Особливо цінуються історичні царські будинки з висотою стелі від 3.40 м та «сталінки». Також ми розглядаємо квартири в новобудовах, центральних районах або наближених до центру. Усі квартири можуть бути як із ремонтом, так і без ремонту. Можна розглянути покупку квартири разом з орендарем.

Як ми можемо допомогти
Знайти нерухомість

Потрібна допомога у пошуку нерухомості? Дозвольте нам зробити цю роботу за вас і заощадити ваш дорогоцінний час. Ми зробимо сотні телефонних дзвінків, відсіємо всі підроблені та нерелевантні оголошення і ви отримаєте ідеальний вибір перевірених квартир, будинків або офісів. Повідомте нам, яка нерухомість вам потрібна!

Відправити запит
Орендодавцям

Тут найкращі орендарі Києва – посольства, топ-менеджери міжнародних корпорацій та солідні бізнесмени. Укладаємо довгострокові договори оренди, з гарантією збереження майна та стабільних виплат. Розмісти свою квартиру чи будинок!

Додати нерухомість
Продавцям

Ми активно шукаємо інвестиційно привабливі об'єкти в центрі Києва для наших іноземних інвесторів - квартири, будинки, офіси, земельні ділянки та окремі будинки. Надішліть інформацію про свою нерухомість і ми знайдемо покупця.

Додати нерухомість